Vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį ir analizuotume savo srautą. Spustelėję „Priimti visus“, sutinkate, kad naudojame slapukus. Skaityti daugiau.

Bilietų pardavimas
Sveiki atvykę į mūsų bilietų pardavimo sistemą!
Šiuo metu parduodamų bilietų nėra.

Pasirinkite spektaklio datą

BALTA DROBULĖ

Dviejų dalių spektaklis (N-14)

Didžioji scenaRežisierius Jonas Jurašas  

Kompozitorius Linas Rimša

Scenografas Gintaras Makarevičius

Kostiumų dailininkė Jolanta Rimkutė

Vaidina: Dainius Svobonas (Antanas Garšva), Vilija Grigaitytė (Motina), Eglė Mikulionytė (Elena), Kęstutis Povilaitis (Tėvas), Inga Mikutavičiūtė (Jonė, Garšvos pirmoji meilė), Liubomiras Laucevičius (Daktaras Ignas), Mindaugas Jankauskas (Liftininkas Džo), Egidijus Stancikas (Rudas žmogus), Saulius Čiučelis (Edgaras Poe), Eugenija Bendoriūtė (Emily Dickinson),  Henrikas Savickis (Puertorikietis), Arūnas Stanionis (Ezra Pound), Sigitas Šidlauskas, (Liftininkas Stenlis), Tomas Erbrėderis (Ezra Pound), Ugnė Žirgulė (Virginija Woolf),  Artūras Sužiedėlis (Boksininkas, Žmogus su šinšila)

Trukmė – 2 val. 50 min. Su pertrauka.

Prabangiame Niujorko viešbutyje liftininku dirba Antanas Garšva, emigrantas ir poetas. Pažabojęs kūrybines ambicijas, jis aukštyn ir žemyn vežioja viešbučio svečius, gatvės praeivius, užuolaidų fabriko jaunimą ir savo prisiminimus. Iš ankšto lifto narvo veržiasi praeities ir dabarties vaizdiniai – vaikystės nuotrupos, gimtųjų namų ilgesys, tardymų siaubas, mylimosios švelnumas, emigranto vienatvė, kūrybinė įtampa ir beprotybė. Klaustrofobiškoje lifto erdvėje ir Antano Garšvos sąmonėje kaunasi poeto polėkis ir beviltiškumas, tobulumo siekis ir neurozė, meilė ir išsižadėjimas. „Balta drobulė“ – lietuvių išeivijos klasiko Antano Škėmos romano inscenizacija, pasakojanti apie dramatišką žmogaus gyvenimą, tai kylantį į svajonių aukštumas, tai besileidžiantį į beprotybės pragarus, up and dawn tarp dangaus ir žemės.

Nacionalinis Kauno Dramos Teatras
Laisvės al. 71, 44304 Kaunas
Telefono numeris: +370 37 224 064
El. paštas: kasa@dramosteatras.lt

I-VII 10:30-19:00 val., pertrauka 15:30 – 16:00 val.

Atsakomybė ir taisyklės
Privatumo politika
Slapukų politika
Powered by