Vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį ir analizuotume savo srautą. Spustelėję „Priimti visus“, sutinkate, kad naudojame slapukus. Skaityti daugiau.

Bilietų pardavimas
Sveiki atvykę į mūsų bilietų pardavimo sistemą!
Šiuo metu parduodamų bilietų nėra.

Pasirinkite spektaklio datą

HAMLETAS

Dviejų dalių spektaklis (N-16)

Didžioji scenaRežisierius: Vidas Bareikis

Scenografijos ir kostiumų dailininkė: Paulė Bocullaitė

Kostiumų dailininkė: Aistė Radzevičiūtė

Kompozitorius: Marius Stavaris

Dramaturgiją adaptavo: Austėja Lunskytė – Yildiz

Vaidina: Vainius Sodeika (Hamletas, Fortinbrasas),  Dainius Svobonas (Šmėkla, Karalius Klaudijus, Karalienė Gertrūda),  Liubomiras Laucevičius (Polonijus, Osrikas),  Eglė Grigaliūnaitė (Ofelija),  Saulius Čiučelis (Laertas, Reinaldas)  Tomas Erbrėderis (Aktorius 1, Bernardas, Duobkasys 1)  Vaidas Maršalka (Horacijus),  Gytis Laskovas (Marcelas, Rozenkrancas, Duobkasys 2),  Goda Petkutė (Fortūna), Aistė Zabotkaitė (Fortūna), Andrius Gaučas (Franciskas, Gildensternas), Gintautas Bejeris (Franciskas, Gildensternas), Mantas Klimas (Būgnininkas).

Trukmė - 3val. 30min. Su petrauka

„Hamletas“ – legendinė nemirtingoji tragedija, kiekvieno teatro pasididžiavimas, kiekvieno režisieriaus brandos ženklas, kiekvieno aktoriaus svajonė. Kuo gi režisieriaus Vido Bareikio „Hamletas“ kitoks? O gi tuo, kad čia nėra jokių užkulisių, gyvenimas scenoje nuogas ir atviras lyg mūsų būties nervas, o centre besisukantis ratas primena pramogų parko karuselę ar amžiną laiko ratą. Čia apstu nuorodų į šiuolaikinę kultūrą, čia vaizdas ir garsas lyg naktiniame klube, o veikėjai žygiuoja podiumu, demonstruodami mūsų pasaulio nuopuolius. Šitas „Hamletas“ – jaunas ir energingas, nepaveiktas rutinos, jis kaunasi už savo buvimą, ieško savo kelio ir savo susitaikymo.

Didžioji scena. Spektaklyje naudojami dūmų efektai.

Nacionalinis Kauno Dramos Teatras
Laisvės al. 71, 44304 Kaunas
Telefono numeris: +370 37 224 064
El. paštas: kasa@dramosteatras.lt

I-VII 10:30-19:00 val., pertrauka 15:30 – 16:00 val.

Atsakomybė ir taisyklės
Privatumo politika
Slapukų politika
Powered by