Vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį ir analizuotume savo srautą. Spustelėję „Priimti visus“, sutinkate, kad naudojame slapukus. Skaityti daugiau.

Bilietų pardavimas
Sveiki atvykę į mūsų bilietų pardavimo sistemą!
Šiuo metu parduodamų bilietų nėra.
Pasirinkite spektaklio datą

FESTIVALIS_Bells+Organs live

Kamilė Dambrauskaitė (Lietuva) ir Sholto Dobie (Škotija/Lietuva)

Didžiosios scenos foje


KAMILĖ DAMBRAUSKAITĖ (LIETUVA) IR SHOLTO DOBIE (ŠKOTIJA/LIETUVA) 

BELLS+ORGANS live

Savadarbių instrumentų instaliacijos ir performansas ir dirbtuvės

Trukmė 85 min plus pertrauka

Žiūrovams nuo 6 m.

Didžiosios scenos foje

 

Kamilė Dambrauskaitė – garso menininkė, kuria eksperimentinius aplinkos garsovaizdžius, naudodama „pasidaryk pats“ elektroninius ir elektroakustinius instrumentus, įvairias kūrimo technikas - samplinimą, loopinimą, field recordingus - savo pačios sukurtoje scenografijoje iš objektų. Groja gyvą elektroniką, atlieka vizualinius-garsinius pasakojimus. Šiuo metu jos praktika apima daugybę „pasidaryk pats“ formų - nuo žemos kokybės looperių iki sakralesnio skambesio instrumentų, tokių kaip vamzdiniai varpai, kūrimo. Yra „Studium P“ - alternatyvios, nepriklausomos „pasidaryk pats“ meno projektų erdvės aktyvi narė.

Sholto Dobie gimė Edinburge, gyvena Vilniuje. Jis dirba garso, muzikos ir performanso srityje, taip pat organizuoja renginius ir parodas. Jis naudoja laisvas struktūras ir įvairius garso šaltinius, tarp jų - savadarbius vargonus, hurdy gurdy ir lauko įrašus.

Savadarbiai instrumentai, kurių pagrindą sudaro vargonai ir varpai, dažniausiai naudojami susibūrimuose ir būna konkrečiuose pastatuose, pavyzdžiui, bažnyčiose ir laikrodžių bokštuose. Tačiau menininkai savo darbuose pašalina sienas ir architektūrą, palikdami tik pačius instrumentus. 
Abu menininkai kreipia dėmesį į tai, kad instrumentai būtų kuo lengvesni ir nešiojami, priešingai nei instrumentai, iš kurių jie sėmėsi įkvėpimo, jų dekonstruoti mutuojantys garso objektai yra pritaikyti keliauti.

Savo pasirodyme menininkai pristato pusiau improvizuotą performansą, kartu tyrinėdami savo medžiagas ir ieškodami archajiškų instrumentų bei Kauno dramos teatro fojė susijungimo taškų.

Nacionalinis Kauno Dramos Teatras
Laisvės al. 71, 44304 Kaunas
Telefono numeris: +370 37 224 064
El. paštas: kasa@dramosteatras.lt

I-VII 10:30-19:00 val., pertrauka 15:30 – 16:00 val.

Atsakomybė ir taisyklės
Privatumo politika
Slapukų politika
Powered by