Vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį ir analizuotume savo srautą. Spustelėję „Priimti visus“, sutinkate, kad naudojame slapukus. Skaityti daugiau.

Bilietų pardavimas
Sveiki atvykę į mūsų bilietų pardavimo sistemą!
Šiuo metu parduodamų bilietų nėra.

Pasirinkite spektaklio datą

Scenos šviesoje: Pasikalbėkim

Mažoji scena


Elvinos Baužaitės poezijos, muzikos ir šokio popietė "Pasikalbėkim"

Pasikalbėti kviečia kaunietė rašytoja, poetė Elvina Baužaitė. Poezijos, muzikos ir šokio pasikalbėjimai vyks kovo 2 dieną 14 val. Nacionaliniame Kauno dramos teatre Mažojoje scenoje. Naujausius autorės eilėraščius skaitys aktoriai Agnieszka Ravdo ir Andrius Gaučas. Fleitos bei violančelės skambesiais poetines mintis atlieps dueto Duo Nida nariai Miglė Astrauskaitė-Costard ir Jordan Costard, o šokėja Auksė Mikalajūnaitė-Osadčenko išpildys Stefanijos Nosovaitės specialiai renginiui sukurtą choreografiją.                                   
  Elvina Baužaitė – Vytauto Didžiojo universiteto Literatūros ir spaudos bei Teatrologijos ir scenos menų vadybos magistrantūros studijų programų alumnė, kultūros straipsnių publicistė, grožinių literatūros kūrinių autorė, išleidusi septynias knygas, iš kurių keturios – poezijos rinkiniai: Juoda spindinti rožė (2007), Balta skaisti rožė (2008), Raudona mylinti rožė (knyga ir kompaktinė plokštelė) (2010), Prisimink (esu) (2016). 
Elvina Baužaitė savo kūrybą pristato ne tik leidiniuose, bet ir pačios organizuojamuose renginiuose, kuriuose dalyvauja bendraminčiai menininkai: rašytojai, skaitovai, muzikantai, šokėjai.

Renginio trukmė – 1 val.

Nacionalinis Kauno Dramos Teatras
Laisvės al. 71, 44304 Kaunas
Telefono numeris: +370 37 224 064
El. paštas: kasa@dramosteatras.lt

I-VII 10:30-19:00 val., pertrauka 15:30 – 16:00 val.

Atsakomybė ir taisyklės
Privatumo politika
Slapukų politika
Powered by