Vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį ir analizuotume savo srautą. Spustelėję „Priimti visus“, sutinkate, kad naudojame slapukus. Skaityti daugiau.

Bilietų pardavimas
Sveiki atvykę į mūsų bilietų pardavimo sistemą!
Šiuo metu parduodamų bilietų nėra.

Pasirinkite spektaklio datą

BABELIO BOKŠTAS. PLANET EARTH/GAME OVER/RESET

Epinis interaktyvus nuotykis 13-16 m. jaunuoliams

Parketinė salė


Režisierius: Hilde Brinchmann

Scenografijos dailininkė: Signe Gerda Landfald

Kostiumų dailininkė: Helena Anderson

Kompozitorius: Deividas Gnedinas

Šviesų dailininkas: Vladimiras Šerstabojevas

Aktoriai. Saulė Sakalauskaitė, Ugnė Žirgulė, Andrius Alešiūnas, Kamilė Lebedytė, Artūras Sužiedėlis, Goda Petkutė, Marius Karolis Gotbergas, Greta Šepliakovaitė, Arnas Ašmonas

Trukmė – 1 val. 30 min. (be pertraukos)

„Babelio bokštas. Planet Earth/Game Over/Reset“ – interaktyvus teatro nuotykis jaunimui. Tai keturių Europos teatrų – Norvegijos,  Islandijos, Vengrijos bei Nacionalinio Kauno dramos teatro – bendrai sukurtas spektaklis, pasakojantis fantastinę istoriją apie naujo pasaulio ir naujos žmonių genties kūrimą po visuotinės planetos katastrofos.

PRAEITIS

Kadaise visi pasaulio žmonės buvo vieningi. Viena tauta. Viena kalba. Vienas Dievas. Kartą tautos vadai nusprendė pastatyti didingą bokštą. Tokį aukštą ir grąžų, kad žmonės galėtų pasiekti Dievą danguje. Tačiau Dievui šis sumanymas nepatiko. Žmonės neturėtų stengtis prilygti Dievui. Taigi Dievas suskaldė jų vienybę. Jis davė jiems skirtingas kalbas, kad jie nebegalėtų suprasti vieni kitų. Jis privertė juos vieniems kitų bijoti, ir jie pradėjo kariauti vieni su kitais. Taigi pasaulio žmonės atsisakė didelio bendro Babelio projekto ir sukūrė tautas. Jie buvo sutrikę ir išsigandę. O tolimoje ateityje Žemės planetos žmonės sunaikino net savo pačių planetą.

ATEITIS

Pasaulis po klimato katastrofos. Išliko tik kelios mažos žmonių gentys, išsibarsčiusios po visą pasaulį. Kiekviena gentis turi savo kalbą ir papročius. Jie elgiasi kaip gyvūnai, ieškodami maisto ir bandydami išgyventi apokalipsės nusiaubtame pasaulyje. Kas nutiks, jei šios gentys susitiks?

Tai istorija apie praeitį, dabartį ir ateitį. Kas mums gali nutikti. Ar žmonija vėl sugebės susiburti bendram projektui? O gal mes amžinai pasmerkti gyventi ir kovoti vieni su kitais?

Žaidimas „Babelio bokštas“ prasideda!

Ateik ir prisijunk prie mūsų.

Nacionalinis Kauno Dramos Teatras
Laisvės al. 71, 44304 Kaunas
Telefono numeris: +370 37 224 064
El. paštas: kasa@dramosteatras.lt

I-VII 10:30-19:00 val., pertrauka 15:30 – 16:00 val.

Atsakomybė ir taisyklės
Privatumo politika
Slapukų politika
Powered by