Vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį ir analizuotume savo srautą. Spustelėję „Priimti visus“, sutinkate, kad naudojame slapukus. Skaityti daugiau.

Bilietų pardavimas
Sveiki atvykę į mūsų bilietų pardavimo sistemą!
Šiuo metu parduodamų bilietų nėra.

Pasirinkite spektaklio datą

KALIGULA

Dviejų dalių spektaklis (N-16)

Didžioji scenaRežisierius: Agnius Jankevičius

Scenografijos ir kostiumų dailininkė: Laura Luišaitytė

Vaizdo menininkas: Rimas Sakalauskas

Vaidina: Saulius Čiučelis (Kaligula),  Goda Petkutė (Kesonija),  Vaidas Maršalka ( Helikonas),  Mantas Bendžius, Motiejus Ivanauskas (Scipionas, Oktavijus), Deividas Breivė (Scipionas, Oktavijus), Martyna Gedvilaitė (Herėja), Tomas Erbrėderis (Senektas), Edgaras Žemaitis (Metelas), Gintautas Bejeris (Lepidas), Pijus Narijauskas (Patricijus, Intendantas), Artūras Sužiedėlis (Mucijus), Arnas Ašmonas (Poetas)

Trukmė – 3 val.  (su pertrauka).

Prancūzų rašytojo ir mąstytojo egzistencialisto Albero Kamiu pjesė „Kaligula“ mūsų dramatišku laiku skamba aktualiai kaip niekad. Viruso sukaustytas esamasis laikas pastato mus priešais veidrodį ir klausia - dėl ko esi, kas vyksta, ar tai, ką sukūrei, nebus nušluota nuo žemės paviršiaus? Vieni teigia, jog virusas – dievo žinutė, kiti - kad tai gamtos kerštas žmogaus ekspansijai ir nejautrai. Bet kokiu atveju režisierius Agnius Jankevičius dabartinį būvį apibūdina kaip pavojų įpročiams, didybei, merkantilizmui, ateičiai. Nacionalinio Kauno dramos teatro spektaklis „Kaligula“ meta iššūkį kasdienybei ir klausia – kas tu esi? Kaligulos virusas – tai stichijos maištas prieš komfortišką, logišką “dievų” tvarką, tai priminimas, kad esame laikini, o mūsų „dieviškumas“ tėra menka iliuzija.

Didžioji scena (N-16)

 

Nacionalinis Kauno Dramos Teatras
Laisvės al. 71, 44304 Kaunas
Telefono numeris: +370 37 224 064
El. paštas: kasa@dramosteatras.lt

I-VII 10:30-19:00 val., pertrauka 15:30 – 16:00 val.

Atsakomybė ir taisyklės
Privatumo politika
Slapukų politika
Powered by