Šis puslapis naudoja slapukus siekiant rinkti informaciją apie varotojų naršymo įpročius. Jei tęsite naršymą, mes laikysime, kad jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Jūs bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą ir gauti daugiau informacijos. čia.

Paslėpti
Bilietų pardavimas
Sveiki atvykę į mūsų bilietų pardavimo sistemą!

Pasirinkite spektaklio datą

KALIGULA

Dviejų dalių spektaklis (N-16)

Didžioji scena

Šeštadienis, lapkritis 04, 2023


Režisierius: Agnius Jankevičius

Scenografijos ir kostiumų dailininkė: Laura Luišaitytė

Vaizdo menininkas: Rimas Sakalauskas

Vaidina: Saulius Čiučelis (Kaligula)  Goda Petkutė (Kesonija)  Vaidas Maršalka ( Helikonas)  Mantas Bendžius (Scipionas, Oktavijus )  Deividas Breivė (Scipionas, Oktavijus)  Martyna Gedvilaitė (Herėja)  Tomas Erbrėderis (Senektas)  Edgaras Žemaitis (Metelas )  Gintautas Bejeris (Lepidas)  Pijus Narijauskas (Patricijus, Intendantas)  Artūras Sužiedėlis (Mucijus )  Arnas Ašmonas (Poetas)

Trukmė – 3 val.  (su pertrauka).

Prancūzų rašytojo ir mąstytojo egzistencialisto Albero Kamiu pjesė „Kaligula“ mūsų dramatišku laiku skamba aktualiai kaip niekad. Viruso sukaustytas esamasis laikas pastato mus priešais veidrodį ir klausia - dėl ko esi, kas vyksta, ar tai, ką sukūrei, nebus nušluota nuo žemės paviršiaus? Vieni teigia, jog virusas – dievo žinutė, kiti - kad tai gamtos kerštas žmogaus ekspansijai ir nejautrai. Bet kokiu atveju režisierius Agnius Jankevičius dabartinį būvį apibūdina kaip pavojų įpročiams, didybei, merkantilizmui, ateičiai. Nacionalinio Kauno dramos teatro spektaklis „Kaligula“ meta iššūkį kasdienybei ir klausia – kas tu esi? Kaligulos virusas – tai stichijos maištas prieš komfortišką, logišką “dievų” tvarką, tai priminimas, kad esame laikini, o mūsų „dieviškumas“ tėra menka iliuzija.

Didžioji scena (N-16)

 

Šeštadienis, lapkritis 04, 2023
Paslėpti
Pradžia 18:00 val.
Pirkite bilietus
Nacionalinis Kauno Dramos Teatras
Laisvės al. 71, 44304 Kaunas
Telefono numeris: +370 37 224 064
El. paštas: kasa@dramosteatras.lt

I-VII 10:30-19:00 val., pertrauka 15:30 – 16:00 val.

Atsakomybė ir taisyklės
Privatumo politika
Slapukų politika
Ar turite dovanų kuponą?

Powered by