Vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį ir analizuotume savo srautą. Spustelėję „Priimti visus“, sutinkate, kad naudojame slapukus. Skaityti daugiau.

Bilietų pardavimas
Sveiki atvykę į mūsų bilietų pardavimo sistemą!

Pasirinkite spektaklio datą

JAUDULYS

Vienos dalies spektaklis

Didžioji scena

trečiadienis, birželio 05, 2024Režisierius: Aleksandr Špilevoj

Scenografijos ir kostiumų dailininkė: Barbora Šulniūtė

Muzikos autorius: Paulius Trijonis

Vaizdo projekcijų autorius: Paulius Jakubėnas

Vaidina: Nelė Savičenko (Ulja Richtė), Inesa Paliulytė (Ulja Richtė), Mantas Zemleckas (Kšištofas Zelinskis), Deividas Breivė (Kšištofas Zelinskis), Gytis Ivanauskas (Stivas), Gintautas Bejeris (Stivas), Indrė Patkauskaitė (Natali Blumištein), Martyna Gedvilaitė (Natali Blumištein), Matas Dirginčius (Maiklas), Arnas Ašmonas (Maiklas), Dainius Svobonas (Autoriaus balsas ).

 

„Jaudulys“ – spektaklis pagal populiaraus šiuolaikinio rusų dramaturgo ir režisieriaus Ivano Vyrypajevo pjesę. Veiksmas vyksta Niujorke, garsios amerikiečių rašytojos Uljos Richtės bute. Ambicingas lenkų žurnalistas ima iš įžymybės interviu, kuris yra labai svarbus visiems: žurnalistui jis gali tapti tramplinu į profesinę karjerą Niujorke, rašytojai – tai proga papasakoti tiesą, o galbūt vedžioti visus už nosies, kuriant dar vieną mitą apie save? Detektyvinė intriga prasideda, kai žurnalistas užduoda klausimus, kurių buvo įspėtas vengti – apie vokiškas rašytojos šaknis, kaltinimus antisemitizmu, apie skandalingą jos pašalinimą iš Nobelio premijos nominantų. „Jaudulys“ – tai pasakojimas apie autorių, kuriantį ne tik savo kūrinius, bet ir savo mitą – konkrečiausią ir intensyviausią realybę, ryškiausią ir pačią tikriausią tikrovę. Jaudulys yra tai, ką žmogus jaučia, kai myli. Jaudulys yra tai, ką žmogus jaučia, kai kuria. Jaudulys yra tai, ką žmogus jaučia, kai žudo. Visą šį prieštaringų jausmų spektrą, kurį mes vadiname jauduliu, išgyvena kūrėjas, menininkas. „Kūryba – tai Kūrėjo jaudulys kiekvieną Jo kūrybos akimirką, kiekvienoje šios keistos visatos dalelėje ir kiekviename iš mūsų“, - teigia pagrindinė šio spektaklio herojė. „Jaudulys“ – tai  šiuolaikiškas, ironiškas spektaklis apie kūrybos esmę.

Trukmė – 1 val. 40 min. ( be pertraukos)

Spektaklis sukurtas kartu su VšĮ „Meno alchemija“

 

Spektaklį finansuoja

Spektaklio rėmėjas

Trečiadienis, birželio 05, 2024
Paslėpti
Pradžia 18:00 val.
Pirkite bilietus
Nacionalinis Kauno Dramos Teatras
Laisvės al. 71, 44304 Kaunas
Telefono numeris: +370 37 224 064
El. paštas: kasa@dramosteatras.lt

I-VII 10:30-19:00 val., pertrauka 15:30 – 16:00 val.

Atsakomybė ir taisyklės
Privatumo politika
Slapukų politika
Powered by