Šis puslapis naudoja slapukus siekiant rinkti informaciją apie varotojų naršymo įpročius. Jei tęsite naršymą, mes laikysime, kad jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Jūs bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą ir gauti daugiau informacijos. čia.

Paslėpti
Bilietų pardavimas
Sveiki atvykę į mūsų bilietų pardavimo sistemą!

Pasirinkite spektaklio datą

NATANAS IŠMINTINGASIS

Dviejų dalių spektaklis (N-14)

Didžioji scena

Penktadienis, spalis 13, 2023Autorius: Gotthold Ephraim Lessing

Režisierius: Gintaras Varnas

Scenografas: Gintaras Makarevičius

Kostiumų dailininkas: Juozas Statkevičius

Lėlių dailininkė: Julija Skuratova

Kompozitorius: Vidmantas Bartulis

Vaizdo menininkas: Rimas Sakalauskas

Kūrybinis bendradarbis: Antanas Obcarskas

Vaidina: Vytautas Anužis (Natanas Išmintingasis ), Dainius Svobonas (Sultonas Saladinas), Vainius Sodeika (Tamplierius), Arnas Ašmonas (Tamplierius ), Eglė Špokaitė (Sita), (Sita), Jovita Jankelaitytė (Recha), Vilija Grigaitytė (Daja ), Saulius Čiučelis (Dervišas Al Hafis), Liubomiras Laucevičius (Jeruzalės patriarchas), Sigitas Šidlauskas (Vienuolis), Vaidas Maršalka (Mameliukas, žydukas, arabas), Gintautas Bejeris (Mameliukas, žydukas, arabas), Artūras Sužiedėlis (Mameliukas, žydukas, arabas), Dovydas Pabarčius

 

Trukmė – 3 val. 20 min. (su pertrauka)

„Natanas Išmintingasis“ - Apšvietos epochos (XVIII a.) idėjų drama, išaukštinanti žmogaus protą ir galią tobulinti pasaulį, mėginanti įtikinti, jog išmintimi galime sutaikyti didžiausias priešybes ir priminti žmonėms paprastą humanistinę mintį: žmogus žmogui – pirmiausia žmogus, o tik paskui krikščionis, musulmonas arba judėjas. Teatro „Utopia“ kartu su Nacionaliniu Kauno dramos teatru sukurtas spektaklis „Natanas Išmintingasis“ pagal G. E. Lessingo dramą nukelia į XII amžiaus Jeruzalę, virtusią didžiųjų Vakarų religijų – judaizmo, krikščionybės ir islamo – karo lauku. Karas, prasidėjęs prieš daugelį šimtmečių tebesitęsia ir šiandien – kiekviena religija mėgina įrodyti, kad tik ji viena yra tikra ir teisinga. Religinių karų fone skleidžiasi įdomi žmogiškų likimų istorija, pasakojanti apie meilę, tikėjimą ir žmogiškumo paieškas.

Penktadienis, spalis 13, 2023
Paslėpti
Pradžia 18:00 val.
Pirkite bilietus
Nacionalinis Kauno Dramos Teatras
Laisvės al. 71, 44304 Kaunas
Telefono numeris: +370 37 224 064
El. paštas: kasa@dramosteatras.lt

I-VII 10:30-19:00 val., pertrauka 15:30 – 16:00 val.

Atsakomybė ir taisyklės
Privatumo politika
Slapukų politika
Ar turite dovanų kuponą?

Powered by