Vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį ir analizuotume savo srautą. Spustelėję „Priimti visus“, sutinkate, kad naudojame slapukus. Skaityti daugiau.

Bilietų pardavimas
Sveiki atvykę į mūsų bilietų pardavimo sistemą!
Šiuo metu parduodamų bilietų nėra.

Pasirinkite spektaklio datą

NATANAS IŠMINTINGASIS

Dviejų dalių spektaklis (N-14)

Didžioji scenaAutorius: Gotthold Ephraim Lessing

Režisierius: Gintaras Varnas

Scenografas: Gintaras Makarevičius

Kostiumų dailininkas: Juozas Statkevičius

Lėlių dailininkė: Julija Skuratova

Kompozitorius: Vidmantas Bartulis

Vaizdo menininkas: Rimas Sakalauskas

Kūrybinis bendradarbis: Antanas Obcarskas

Vaidina: Vytautas Anužis (Natanas Išmintingasis ), Dainius Svobonas (Sultonas Saladinas), Vainius Sodeika (Tamplierius), Arnas Ašmonas (Tamplierius ), Eglė Špokaitė (Sita), (Sita), Jovita Jankelaitytė (Recha), Vilija Grigaitytė (Daja ), Saulius Čiučelis (Dervišas Al Hafis), Liubomiras Laucevičius (Jeruzalės patriarchas), Sigitas Šidlauskas (Vienuolis), Vaidas Maršalka (Mameliukas, žydukas, arabas), Gintautas Bejeris (Mameliukas, žydukas, arabas), Artūras Sužiedėlis (Mameliukas, žydukas, arabas), Dovydas Pabarčius

 

Trukmė – 3 val. 20 min. (su pertrauka)

„Natanas Išmintingasis“ - Apšvietos epochos (XVIII a.) idėjų drama, išaukštinanti žmogaus protą ir galią tobulinti pasaulį, mėginanti įtikinti, jog išmintimi galime sutaikyti didžiausias priešybes ir priminti žmonėms paprastą humanistinę mintį: žmogus žmogui – pirmiausia žmogus, o tik paskui krikščionis, musulmonas arba judėjas. Teatro „Utopia“ kartu su Nacionaliniu Kauno dramos teatru sukurtas spektaklis „Natanas Išmintingasis“ pagal G. E. Lessingo dramą nukelia į XII amžiaus Jeruzalę, virtusią didžiųjų Vakarų religijų – judaizmo, krikščionybės ir islamo – karo lauku. Karas, prasidėjęs prieš daugelį šimtmečių tebesitęsia ir šiandien – kiekviena religija mėgina įrodyti, kad tik ji viena yra tikra ir teisinga. Religinių karų fone skleidžiasi įdomi žmogiškų likimų istorija, pasakojanti apie meilę, tikėjimą ir žmogiškumo paieškas.

Nacionalinis Kauno Dramos Teatras
Laisvės al. 71, 44304 Kaunas
Telefono numeris: +370 37 224 064
El. paštas: kasa@dramosteatras.lt

I-VII 10:30-19:00 val., pertrauka 15:30 – 16:00 val.

Atsakomybė ir taisyklės
Privatumo politika
Slapukų politika
Powered by