Vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį ir analizuotume savo srautą. Spustelėję „Priimti visus“, sutinkate, kad naudojame slapukus. Skaityti daugiau.

Bilietų pardavimas
Sveiki atvykę į mūsų bilietų pardavimo sistemą!

Pasirinkite spektaklio datą

SENOS DAMOS VIZITAS

Dviejų dalių spektaklis (N-12)

Didžioji scena

balandžio 24 – gegužės 12Režisierius: Aidas Giniotis

Scenografijos ir kostiumų dailininkė: Laura Luišaitytė

Kompozitorius: Ignas Juzokas

Vaidina: Jūratė Onaitytė (Kler Cachanasian),  Liubomiras Laucevičius (Ilis),  Egidijus Stancikas (Burmistras),  Dainius Svobonas (Mokytojas),  Albinas Budnikas (Bobis, teisėjas Hoferis),  Saulius Čiučelis (Pirmasis miestietis, Konduktorius, Dailininkas Kiuno, Kobis),  Tomas Erbrėderis (Policininkas),  Martyna Gedvilaitė (Trečioji miestietė, Ilio dukra),  Eugenija Bendoriūtė (Pirmoji miestietė, Burmistro žmona),  Pijus Narijauskas (Ketvirtasis, Ilio sūnus, vyras su dėže),  Ugnė Žirgulė (Antroji miestietė, II spaudos atstovė),  Dovydas Pabarčius (Trečiasis, mėsininkas Hofbaueris),  Audronė Paškonytė (Ilio žmona),  Henrikas Savickis (Gydytojas, Tobis),  Artūras Sužiedėlis (Pastorius),  Ridas Žirgulis (Sportininkas, Tabako plantacijos savininkas (VII Kler vyras), Aktoriaus (VIII vyras), Nobelio premijos laureatas (IX vyras) ),  Gintautas Bejeris (Antrasis miestietis Helmesbergeris, Radio reporteris, Lobis,),  Elžbieta Banaitytė, Ula Dekerytė (Mergaitė).

Trukmė – 2 val. 50 min. Su pertrauka.

Į mažą nuskurdusį provincijos miestelį atvyksta pasakiškai turtinga ponia Klara. Kadaise ji čia užaugo, bet išvykusi nesirodė daugiau nei keturis dešimtmečius. Klara, galinti finansiškai paremti miestelio bendruomenę sutinka paaukoti miesteliui milijardą su viena sąlyga – turi būti atstatytas teisingumas, t.y. nužudytas vienas žmogus, jaunystėje sutrypęs jos meilę. Iš pradžių miestelėnai pasipiktina, tačiau pamažu žmonių laikysena ima keistis. Jie išlaidauja, pramogauja ir elgiasi taip, lyg nebylus sutikimas nužudyti vieną iš jų jau būtų duotas ir milijardas jau įsikūręs jų kišenėse. „Senos damos vizitas“ – pjesė, atnešusi šveicarų dramaturgui Fridrichui Diurenmatui (1921–1990) pasaulinę šlovę. Rašytojas manė, kad tragedijų laikai jau praėjo ir tik komedija gali atskleisti šiandienos gyvenimo tragizmą. Pjesė priverčia juoktis ir liūdėti, kvatotis ir baisėtis, lyg klounas, žavingus triukus demonstruojantis ant bedugnės prarajos krašto.

Didžioji scena.

Trečiadienis, balandžio 24, 2024
Paslėpti
Pradžia 18:00 val.
Pirkite bilietus
Sekmadienis, gegužės 12, 2024
Paslėpti
Pradžia 18:00 val.
Pirkite bilietus
Nacionalinis Kauno Dramos Teatras
Laisvės al. 71, 44304 Kaunas
Telefono numeris: +370 37 224 064
El. paštas: kasa@dramosteatras.lt

I-VII 10:30-19:00 val., pertrauka 15:30 – 16:00 val.

Atsakomybė ir taisyklės
Privatumo politika
Slapukų politika
Powered by