Vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį ir analizuotume savo srautą. Spustelėję „Priimti visus“, sutinkate, kad naudojame slapukus. Skaityti daugiau.

Bilietų pardavimas
Sveiki atvykę į mūsų bilietų pardavimo sistemą!
Šiuo metu parduodamų bilietų nėra.

Pasirinkite spektaklio datą

SNIEGUOLĖ (N-18)

Didžioji scenaRežisierė, dramaturgė, scenografė ir kostiumų dailininkė – Gintarė Minelgaitė-Duchin

Kompozitorė – Sandra Kazlauskaitė

Šviesų dailininkas – Paulius Varonenka

Videografas – Edgaras Jocius
Choreografė - Ema Senkuvienė

Kameros ir montažo asistentė Laura Pociūtė

Pastatymo išpildymo kuratorė Birutė Jašinskaitė

Vaidina: Susana AbdulMajid, Dainius Svobonas, Agnieška Ravdo, Indrė Patkauskaitė,  Mantas Bendžius,  Miglė Navasaitytė,  Motiejus Ivanauskas,  Goda Petkutė,  Ugnė Žirgulė,  Povilas Jatkevičius,  Pijus Narijauskas,  Kamilė Lebedytė,  Andrius Alešiūnas,  Marius Karolis Gotbergas,  Artūras Sužiedėlis, Ema Senkuvienė, Eva Kisieliūtė, Ignė Birškutė, Livija Andriuškevičiūtė, Karolina Jablonskytė, Gabrielė Bartkutė, Saulė Zokaitytė, Greta Balčiūnaitė, Daiva Kvedaravičiūtė, Ugnė Vasiliauskaitė, Edvinas Siurblys, Lukas Šimelis, Roberta Lukaševičiūtė, Viktorija Kuzabavičiūtė, Saulė Šeputytė, Kotryna Markevičiūtė, Monika Kvainickaitė

Spektaklyje „Snieguolė“ režisierė Dr. GoraParasit žiūrovams pristato įtaigią ir gydančią Brolių Grimų pasakos interpretaciją, papasakotą ledynų mitologijos fone.

BDSM estetika leidžia kelti klausimus apie žmogaus prigimtį ir kartu atkreipia dėmesį į kasdienį visuomenės trumparegiškumą, mūsų naivumą ir socialinius prietarus. Spektaklyje Dr. GoraParasit tyrinėja daugybę temų – ledynų ekologiją, klimato krizę, daugiakalbystę, migraciją, neapykantą ir socialinių lyčių dinamiką, kartu kviesdama svarstyti ir platesnius - egzistencinius dabarties ir ateities klausimus. Jungdama skirtingas medijas – twerk šokius, video žaidimų logiką, kompozitorės Sandros Kazlauskaitės garsovaizdžius ir klubinę muziką, režisierė atveria savo pačios, o kartu ir šiuolaikinės visuomenės psichologines pažeidžiamybes.

 

Šiuo pastatymu Dr. GoraParasit kviečia žiūrovus leistis į kelionę per tirpstančius ledynus ir keistis pasitelkus žaliojo ekrano technikas. Mums siūloma pažvelgti į save per magišką veidrodėlį, kuris atskleis kaistančio pasaulio tikrovę.

 

Ir nuo šiol bus tik dar karščiau...

Spektaklis skirtas suaugusiems.

Trukmė - 2val. 30 min. (su pertrauka)

Nacionalinis Kauno Dramos Teatras
Laisvės al. 71, 44304 Kaunas
Telefono numeris: +370 37 224 064
El. paštas: kasa@dramosteatras.lt

I-VII 10:30-19:00 val., pertrauka 15:30 – 16:00 val.

Atsakomybė ir taisyklės
Privatumo politika
Slapukų politika
Powered by