Šis puslapis naudoja slapukus siekiant rinkti informaciją apie varotojų naršymo įpročius. Jei tęsite naršymą, mes laikysime, kad jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Jūs bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą ir gauti daugiau informacijos. čia.

Paslėpti
Bilietų pardavimas
Sveiki atvykę į mūsų bilietų pardavimo sistemą!

Pasirinkite spektaklio datą

SNIEGUOLĖ (N-18)

Didžioji scena

balandžio 6 ir 7Režisierė, dramaturgė, scenografė ir kostiumų dailininkė – Gintarė Minelgaitė-Duchin

Kompozitorė – Sandra Kazlauskaitė

Šviesų dailininkas – Paulius Varonenka

Videografas – Edgaras Jocius
Choreografė - Ema Senkuvienė

Kameros ir montažo asistentė Laura Pociūtė

Pastatymo išpildymo kuratorė Birutė Jašinskaitė

Vaidina: Susana AbdulMajid, Dainius Svobonas, Agnieška Ravdo,  Mantas Bendžius,  Miglė Navasaitytė,  Motiejus Ivanauskas,  Goda Petkutė,  Ugnė Žirgulė,  Povilas Jatkevičius,  Pijus Narijauskas,  Kamilė Lebedytė,  Andrius Alešiūnas,  Marius Karolis Gotbergas,  Artūras Sužiedėlis, Ema Senkuvienė, Eva Kisieliūtė, Ignė Birškutė, Livija Andriuškevičiūtė, Karolina Jablonskytė, Gabrielė Bartkutė, Saulė Zokaitytė, Greta Balčiūnaitė, Daiva Kvedaravičiūtė, Ugnė Vasiliauskaitė, Edvinas Siurblys, Lukas Šimelis, Roberta Lukaševičiūtė, Viktorija Kuzabavičiūtė, Saulė Šeputytė, Kotryna Markevičiūtė, Monika Kvainickaitė

Spektaklyje „Snieguolė“ režisierė Dr. GoraParasit žiūrovams pristato įtaigią ir gydančią Brolių Grimų pasakos interpretaciją, papasakotą ledynų mitologijos fone.

BDSM estetika leidžia kelti klausimus apie žmogaus prigimtį ir kartu atkreipia dėmesį į kasdienį visuomenės trumparegiškumą, mūsų naivumą ir socialinius prietarus. Spektaklyje Dr. GoraParasit tyrinėja daugybę temų – ledynų ekologiją, klimato krizę, daugiakalbystę, migraciją, neapykantą ir socialinių lyčių dinamiką, kartu kviesdama svarstyti ir platesnius - egzistencinius dabarties ir ateities klausimus. Jungdama skirtingas medijas – twerk šokius, video žaidimų logiką, kompozitorės Sandros Kazlauskaitės garsovaizdžius ir klubinę muziką, režisierė atveria savo pačios, o kartu ir šiuolaikinės visuomenės psichologines pažeidžiamybes.

 

Šiuo pastatymu Dr. GoraParasit kviečia žiūrovus leistis į kelionę per tirpstančius ledynus ir keistis pasitelkus žaliojo ekrano technikas. Mums siūloma pažvelgti į save per magišką veidrodėlį, kuris atskleis kaistančio pasaulio tikrovę.

 

Ir nuo šiol bus tik dar karščiau...

Spektaklis skirtas suaugusiems.

Trukmė - 2val. 30 min. (su pertrauka)

šeštadienis, balandžio 06, 2024
Paslėpti
Pradžia 18:00 val.
Pirkite bilietus
Sekmadienis, balandžio 07, 2024
Paslėpti
Pradžia 15:00 val.
Pirkite bilietus
Nacionalinis Kauno Dramos Teatras
Laisvės al. 71, 44304 Kaunas
Telefono numeris: +370 37 224 064
El. paštas: kasa@dramosteatras.lt

I-VII 10:30-19:00 val., pertrauka 15:30 – 16:00 val.

Atsakomybė ir taisyklės
Privatumo politika
Slapukų politika
Powered by