Šis puslapis naudoja slapukus siekiant rinkti informaciją apie varotojų naršymo įpročius. Jei tęsite naršymą, mes laikysime, kad jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Jūs bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą ir gauti daugiau informacijos. čia.

Paslėpti
Bilietų pardavimas
Sveiki atvykę į mūsų bilietų pardavimo sistemą!
Šiuo metu parduodamų bilietų nėra.
Pasirinkite spektaklio datą

FESTIVALIS Trečiasis tūkstantmetis

Arturas Bumšteinas (LIETUVA)

Didžioji scena


ARTURAS BUMŠTEINAS (LIETUVA)

„Trečiasis tūkstantmetis“


Pagal James Graham Ballard apsakymą

Garso vaidinimas su video projekcija

Trukmė 1 valanda

Žiūrovams nuo 12 m.

Didžiojoje scenoje

 

Vaidina Saulius Čiučelis

Iš anglų k. vertė Edgaras Klivis

Garso operatorius Arnoldas Akelaitis

 

 

Arturas Bumšteinas – kompozitorius, garso menininkas. Jo kūryba apima muzikos, parodų, performanso, teatro ir radijo meno disciplinas. Dažnai jis veikia ne tik kaip garso ir vaizdo menininkas, bet ir kaip organizatorius, inicijuodamas įvairius eksperimentinės kūrybos projektus, kurdamas festivalines programas. Bumšteino muzikinė teritorija tęsiasi nuo prasminiais žaidimais pagrįstų minimalistinių garso takelių ir manipuliacijų balsais iki kruopščiai ir subtiliai sukomponuotų elektroakustinių kompozicijų, kur akustinių instrumentų garsų fragmentai organiškai įpinami į elektroninių atmosferų, triukšmų, ir aritmiškų ritmų faktūrą.

Savo muziką ir audiovizualinius projektus jis yra pristatęs daugybėje Europos festivalių, dalyvavo dešimtyse grupinių šiuolaikinio meno renginių Lietuvoje bei užsienyje ir surengė autorinių parodų Vokietijoje, Švedijoje bei Lietuvoje. 2019 m. A. Bumšteinas apdovanotas Boriso Dauguviečio auskaru už garsinių eksperimentų integraciją į naujas teatro formas. 2021 m. pelnė „Auksinį scenos kryžių“ kategorijoje „Muzika spektakliui“ už muziką Valstybinio jaunimo teatro spektakliams – režisieriaus Krystiano Lupos „Austerlicas“ ir paties režisūriniam debiutui „Urbančičiaus metodas“.

„Trečiasis tūkstantmetis“ – Arturo Bumšteino premjera, sukurta šių metų festivaliui „Nerk į (garso) teatrą“. Šį kūrinį ispiravo britų rašytojo James‘o Graham‘o Ballard‘o novelė „Trečiasis tūkstantmetis“ („Billennium“, 1961). Tai XXI a. distopija, pasakojanti apie ateities miestą, kuriame gyventojų prieaugis katastrofiškai didėja. Žmonių perteklius pasiekia tokį lygį, kad gatvės virsta žmonių minia užtvindytomis upėmis, o vienam gyventojui tenka vos keletas kvadratinių metrų būsto ploto. Žmonės gyvena laiptinėse, sandėliukuose, spintose, praradę bet kokią asmeninę erdvę ir privatumą. Arturo Bumšteino performanse nepamatysite tradicinėmis teatro priemonėmis inscenizuoto kūrinio, tačiau pateksite į aktoriaus Sauliaus Čiučelio modifikuoto balso labirintą, apšviestą video projekcijos spinduliu.

Nacionalinis Kauno Dramos Teatras
Laisvės al. 71, 44304 Kaunas
Telefono numeris: +370 37 224 064
El. paštas: kasa@dramosteatras.lt

I-VII 10:30-19:00 val., pertrauka 15:30 – 16:00 val.

Atsakomybė ir taisyklės
Privatumo politika
Slapukų politika
Powered by