Šis puslapis naudoja slapukus siekiant rinkti informaciją apie varotojų naršymo įpročius. Jei tęsite naršymą, mes laikysime, kad jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Jūs bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą ir gauti daugiau informacijos. čia.

Paslėpti
Bilietų pardavimas
Sveiki atvykę į mūsų bilietų pardavimo sistemą!

Pasirinkite spektaklio datą

VĖJAS GLUOSNIUOSE

Vienos dalies spektaklis (N-14)

Ilgoji salė

kovo 30 – balandžio 4Autorius: Algirdas Landsbergis

Režisierius: Gytis Padegimas

Scenografijos ir kostiumų dailininkė: Birutė Ukrinaitė

Kompozitorius: Raimundas Martinkėnas

Choreografė: Indrė Puišytė

Vaidina: Arnas Ašmonas (šv. Kazimieras, Angelas), Jurgis Jarašius (šv. Kazimieras ), Andrius Gaučas (Angelas ), Rokas Lažaunykas (Angelas ), Dainius Svobonas (Karalius), Henrikas Savickis (Eugenijus Kurevičius ), Ugnė Žirgulė (Aldona), Milė Šablauskaitė (Kunigunda), Liucija Rukšnaitytė (Kunigunda), Dovydas Pabarčius (Petras Jasaitis ), Artūras Sužiedėlis (Krištupas Vyšniauskas ), Karolina Elžbieta Mikolajūnaitė (Onutė), Roberta Sirgedaitė (Onutė)

Trukmė – 1 val. 50 min.

„Vėjas gluosniuose“ – išeivijos rašytojo Algirdo Landsbergio pjesė, parašyta JAV 1956 metais. Jos veiksmas nukelia į XVI amžių, kur Livonijos pasienyje lietuvių-lenkų kariuomenė laukia mūšio su rusų armija. Šventasis Kazimieras drauge su Angelu trumpam nusileidžia į žemę tyrinėti žmogaus ir jo žemiškojo gyvenimo. Tačiau jų viešnagė užtrunka. Lietuvos – Lenkijos karalius Žygimantas Augustas liūdi dėl mirusios karalienės Barboros, kareivių gretose veši apatija, skurdas, alkis, netikėjimas ir nuovargis, o Kopernikas neseniai atrado, kad Žemė nebėra visatos centras. Nusivylusio žmogaus akyse žemė tapusi purvinu užkampiu, kur du žmonės toliau vienas nuo kito nei du žvaigždynai. Kazimieras stengiasi pripildyti žmonių sielas tikėjimo, suteikti jiems dvasinės stiprybės ir sugrąžinti karaliui pasitikėjimą savo jėgomis. Visiems jiems lemta žūti rytojaus mūšyje, tačiau Kazimieras supranta, kad jie nepasiruošę mirčiai, ir meldžia Dievo atidėti kovą bent vienai dienai. Ar jo malda bus išklausyta? Ar įvyks stebuklas ir ar žmonės bus to stebuklo verti?

Ilgoji salė (2 aukštas). Kęstučio 62, Kaunas

šeštadienis, kovo 30, 2024
Paslėpti
Pradžia 19:00 val.
Pirkite bilietus
Ketvirtadienis, balandžio 04, 2024
Paslėpti
Pradžia 19:00 val.
Pirkite bilietus
Nacionalinis Kauno Dramos Teatras
Laisvės al. 71, 44304 Kaunas
Telefono numeris: +370 37 224 064
El. paštas: kasa@dramosteatras.lt

I-VII 10:30-19:00 val., pertrauka 15:30 – 16:00 val.

Atsakomybė ir taisyklės
Privatumo politika
Slapukų politika
Powered by